Privatumo politika

Vinogio.com gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Šiuo metu MB Vinogio vykdo didmeninę prekybą. Ateityje numatyta vykdyti ir mažmeninę prekybą. Rezultate, puslapio politika pritaikyta ir mažmeninei prekybai.

MB Vinogio tvarko lankytojų duomenis.

Lankantis vinogio.com svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. „cookies”). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo.

Vinogio.com taip pat pasilieka teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. Vinogio.com šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.

Registruodamiesi ar atlikdami užsakymą be registracijos ir sutikdami su Naudojimosi taisyklėmis, lankytojai pateikia šiuos duomenis:
Pirkėjo ir/arba gavėjo vardą, pavardę, gimimo datą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, adresą, sutikimą gauti informaciją.
Sistema taip pat gauna kliento IP adresą.
Vinogio.com tinklapyje pirkėjai turi galimybę apmokėti užsakymus per išorinių tiekėjų sistemas. Pasirinkus atitinkamą sistemą pirkėjas pateikia savo duomenis tai sistemai ir vinogio.com niekaip papildomai šių duomenų neapdoroja ir nesaugo. Vinogio.com tinklapyje naudojamos apmokėjimo sistemos:

  • Bus papildyta, kai bus įjungta e-komercijos puslapyje funkcija

Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL sertifikatas.

Vinogio.com neprisiima atsakomybės už netikslius ar klaidingus lankytojų pateiktus duomenis.

Kiekvienas lankytojas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir vinogio.com įsipareigoja juos ištaisyti. Tai galima padaryti savo paskyroje arba kreiptis nurodytais kontaktais.
Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus.
Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

  • apdoroti prekių užsakymus;
  • atgaliniam ryšiui su klientais palaikyti;
  • išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
  • vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus.

Slapukai, signalai ir panašios technologijos

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais. Uždarius informacinį sutikimo langą X mygtuku traktuosite, jog sutinkate tik su privalomais slapukais.
Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį.
Pagal įstatymą slapukus galime saugoti jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti jūsų leidimą.
Šioje svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai. Kai kuriuos slapukus įdeda mūsų puslapiuose naudojamos trečiųjų šalių tarnybos.
Mūsų svetainėje Slapukų deklaracijoje galite bet kada keisti arba atsiimti savo sutikimą.
Sužinoti išsamiau, kas mes tokie, kaip su mumis galite susisiekti ir kaip mes apdorojame asmeninius duomenis mūsų Privatumo politikoje.
Jūsų sutikimas taikomas šioms sritims: vinogio.com.

Vinogio licencijos Nr. 4L-473a.

Alkoholio įsigijimas

  •  Alkoholinius gėrimus, kaip jie apibrėžti Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatyme, Pirkėjas (fizinis asmuo) gali užsisakyti, tik jei jam yra ne mažiau nei 20 (dvidešimt) metų, ir tai patvirtina vinogio.com parduotuvės sistemoje nustatytu būdu.
  • Juridiniai asmenys, neturintys licencijos verstis mažmenine ar didmenine prekyba alkoholiniais gėrimais, alkoholinius gėrimus gali užsisakyti ir įsigyti tik reprezentacinėms reikmėms ir kitiems įstatymų leidžiamiems tikslams. Pirkėjas (juridinis asmuo) užsakydamas alkoholinius gėrimus vinogio.com parduotuvėje patvirtina, kad alkoholinius gėrimus įsigyja reprezentacinėms reikmėms ar kitiems įstatymų leidžiamiems tikslams ir nėra Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymo 17 str. 6 ir 7 dalyse nustatytų apribojimų Pirkėjui įsigyti alkoholinių gėrimų.
  • Alkoholinius gėrimus vinogio.com parduotuvėje galima užsakyti kiekvieną dieną kai pardavėjas turi galiojančią mažmeninės prekybos alkoholiu licenciją ir aktyvuotą e-prekybos modulį, tačiau jų pristatymas galimas tik nurodytais laikais pagal alkoholio kontrolės nustatymus.